Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet 1 világosbarna...

Hogyan lehet 1 világosbarna (vörös voltam régen de be sötétedett) hajból, őszt csinálni? Minden megoldás érdekel. Nem szőkét szeretnék hanem fehéret. :$

Figyelt kérdés
Annyi féle megoldást hallottam hogy már nem tudom mi a jó. :D segítsetek pls^^
2011. jan. 18. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs, megkérdezhetem kb hány éves vagy?

És mikor barnult be a hajad? A vörös haj nem eleve fehérré őszül? Vagy rosszul tudom? hm.

2011. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 vagyok és és nem tudom mikor "barnult" be. Kamasz kor elején már. (úgy emlékszem) és én nem akarok várni 80 évig hogy ősz legyek^^
2011. jan. 18. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, azt gondoltam idősebb vagy és valami elegáns ősz színt szeretnél a művi festékszín helyett. :-))

Bocsi, akkor nincs ötletem.


De ne tedd tönkre a hajad, azért vigyázz! Hali!

2011. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben nem tenném. Sima bolti festékkel soha sem érsz el ilyet, csak fodrász tudja kikeverni jó erős színekből, asszem 3 szőke árnyalatból lesz fehér. 12%-os oxival szívatják le, az ismerősöm, akinek fehér most a haja, ő eredetileg is középszőke. hát lehet hogy kissé sárgás leszel első alakalommal, na meg tönkrevágja a hajadat, ezt garantálom neked.
2011. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Schauma hamvasító sampon :)


maximalis eredmény, kenj sokat kezedbe és jól dörzsöld a hajadba, majd várj egy olyan 6-7 percet, ha még nem fehér mindenhol, tégy rá még.=D hidd el jó lesz : D Nekem befehéredett a hajam XDDD festhettem vissza.. De ha egyből lemosod nemfog hatni. DM-be meg ilyen helyeken tudsz venni, meg nagyobb közértekbe pl cba, olyan ezer forint asszem de az a max.

2011. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de először fesd be szőkére a hajad, csak úgy lehet szerintem=S
2011. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem festett a hajad akkor van esélyed. Mindenképp nagyon erősen ki kell szivatni és utána színezni valami szürkés lilás árnyalattal. A Bes-nek pl van kétféle szürke színezője is. Ha abból a világosabbikat használod akkor elég őszes lesz. Ha meg hófehéret akarsz akkor arra árulnak külön tonert. Pl lariché directions, manic panic. Ezek nem roncsolnak és fehérré teszik a kiszőkített hajat. A hangsúly mindenképp azon van hogy erősen ki kell szőkíteni és azt jobb ha fodrászra bízod.
2011. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek :/ :$
2011. jan. 18. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!