Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete folyamatosan szédülök...

Egy hete folyamatosan szédülök nem tudok enni?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy egy hete úgy kezdődött minden,hogy először csak a gyomrom fájt,nem kívántam az ételt,ezért nem is tudtam enni nagyon.Miután eszem,irgalmatlan hányinger jön rám,de ez megis marad.

Emellett folyamatos szédülés,és nem azért mert nem eszem,hanem mintha húznának le,szóval lassan megrémiszt..

Eddig azt hittem hányásos hasmenéses vírus,de kétlem..

fogalmam nincs mi lehet a problémám,orvoshoz pedig egyelőre nem szándékoztam menni,azthittem elmúlik



2016. dec. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha sokáig eltart ez az állapot menj el orvoshoz
2016. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném,csak kiváncsi vagyok mással volte ilyen
2016. dec. 28. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem szédültem, hanem fájt a fejem egy hétig és emiatt étvágytalan voltam. Nekem akkor a flector por vált be, de én már rég elmentem volna orvoshoz a helyedben.
2016. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clemie12 válasza:

nekem ugyanez a porblémám, csak már 1 hónapja.

Minden áldott nap rossz a közérzetem és szédülök, amibe már kezdek beleőrülni.. folyamatosan ezen rágódok, már telljesen életkedvtelen vagyok tőle. A hányinger is megvan.

Háziorvosom azthitte vírus, de nem lehet az.

Elküldött vérvételre, nyaki rtg-re de semmi problémát nem talált ott.

Mostmár arra készülök, hogy bemegyek a kórházba egy alapos kivizsgálásra, mert nem tudom milyen orvostz kéne megkeresnem vele. Az egészségházakban hónapok mire kapok időpontot neurológián, és ha be is jutok ugy érzem nem törődnek eléggé a bajoddal.

Valami megbízható orvost tudsz esetleg?

Neked már elmúlt azóta?

2017. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!