Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egy teljeskörű kivizsgálásr...

Ha egy teljeskörű kivizsgálásra szeretnék menni, milyen orvosokhoz menjek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen azt szeretném hogy mindenhogy kivizsgáljanak.

Nemrég volt iskolai szűrővizsgálat, ott látást, hallást, vérnyomást, pulzust, gerincet, pajzsmirigyet, fogat néztek.

Ezek mind rendben voltak.

Semmilyen panaszom nincs egyébként, talán az hogy szerintem alacsony a vérnyomásom. ( 84/ 62 Hgmm a pulzusom meg 81/min)


18L


2017. jan. 4. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérhetsz beutalót.
2017. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen mindenhogy vizsgálatok elég sokba kerülnek ezért ok nélkül nem végzik el TB-re. Menj egy privát belgyogyászhoz az majd sorban elküld, beutal mindenhova. (Ami jár TB alapon és van kedved kivárni a sorodat, oda TB-re, ami nem, oda fizetösre.) Ne félj, még a hajhagymáidat is meg fogják vizsgálni:-)
2017. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy "teljes körű kivizsgálás" csak a te agyadban létezik. Ne is kívánd magadnak. Jesszusom...Csak vérvizsgálat van vagy 300 féle...
2017. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos először is! Ír beutalót,és ő tovább kűld"..De a háziorvosnak mond el mi a panaszod,s ő tudni fogja hogyan tovább.:)Jó egészséget!
2017. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem értem hogy ez miért is zavar téged, hogy így fogalmaztam meg. :(

Úgy tűnik az előző hozzászólók megértették mire gondolok.

Nyilván a teljes körűn a fontos dolgokra gondoltam, és nem 300 vérvételre.

De pl szívműködés, fül - orr gégészet stb stb.

" Sajnos " nem vagyok jártas az ilyen kivizsgálásokban.

2017. jan. 4. 20:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, az utolsó előttinek szólt az előző hozzászólásom
2017. jan. 4. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmibaj tudom,hogy nem nekem szántad kérdező.:)
2017. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!