Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izgulás hatására hányinger....

Izgulás hatására hányinger. Nem rég kezdődött, lehet hogy pszichés? Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Októberben kezdődött. Zárt terekben pl. egyetemen az előadóban, buszon, vonaton hányingerem van és azt érzem, hogy bármelyik pillanatban hányni fogok (egyébként még sosem hánytam, főleg emiatt félek nagyon + nem akarok mások előtt hányni) Régebben is izgultam valamiért zárt helységekben, de akkor sosem társult hozzá hányinger. Nagyon zavar a dolog, már nem is buszozom emiatt csak vonattal járok, mert azon van WC. Előadásokon legszélen.

Már megreformáltam az étkezésemet, az epebajom miatt egyébként is meg kellett. De nem enyhült. Nem szeretnék orvoshoz menni, mert akkor elküld tükrözésre azt meg nem akarom.

Van erre valami megoldás?


2017. jan. 4. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez psziches.Eleve bebeszeled magadnak es ettol jon letre

Ugyanez van velem de en attol parazok hogy ram jon a magy Wc valahol buliba stb...Es altalaban ram is jon mert izgulok. 16/l

2017. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!