Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek stressz ellen?...

Stewie200 kérdése:

Mit tegyek stressz ellen? Gyógyszerek nélkül megszüntethető?

Figyelt kérdés
Sajnos túlidegeskedek mindent, naponta többsoron felhúznak agyilag is, idén érettségizek mellette dolgozok is, otthon sincs minden rendben..nagyon stresszes életem van, és ezek általában fejfájás,hasmenés, hányinger formájában jönnek ki :/ tippek hogy legyek "nyugodtabb"? Lehetőleg nyugtató stb nélkül

2016. dec. 12. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sport, hobbi.
2016. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőhöz hozzátéve elég pihenés, és magnézium.
2016. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Heti tobbszor jarok kerekparozni, es ha idom engedi rajzolni szoktam mint hobbi, olyankor kicsit jobb de aztan megint visszajon :(
2016. dec. 12. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit a második írt megvan?
2016. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pihenes megvan (atlag 6-7 orat alszok) meg delutan ha van idom akkor fel-1 orat szoktam aludni, de ez ritkabb. Magneziumot erdemes lenne szedni? Es ha igen azt orvossal kell feliratni?
2016. dec. 12. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
A magnezium nagyon fontos az idegek,izmok működéséhez és feszültségoldó hatású. Lehet kapni recept nélkül. Többféle készítmény van,de a legjobb ami a megnéziumot magnezium citrát formában tartalmazza,mert az szívósik fel a legjobban. Ilyen pl. a Magnézium citrát tabletta,ami olcsó (recept nélkül kb. 400 Ft 10 db,de receptre is fel lehet iratni és akkor 150 Ft) és mivel elég nagy mennyiségben tartalmaza a magnéziumot,elég belőle napi 1-et, max.2-őt bevenni.
2016. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam az árát, receptre 170 Ft körül van.
2016. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tazmán Ginó válasza:

Természetes, növényi alapú nyugtatót nyugodtan szedhetsz.

A Nervenpflege nevű egész jó, 1700 Ft körül van, rászokni nem fogsz, kicsit lazít.

Amig le nem megy ez a stresszes időszak addig segíthet.

2016. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom megfogadom a tanacsokat! Ment a zold kez mindenkinek
2016. dec. 13. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!