Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan fáradt vagyok,...

Állandóan fáradt vagyok, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogy minden este 10 kor lefekszek, és reggel 9 kor felkelek (munkanélküli vagyok azért..)

Felkelek, egy kávé...délutánra úgy érzem hogy lefekszem pihenni...alszok fél-1 órát, mert nem bírom ki őgy a napot...

Egyszerűen a boltba alig bírom elmenni, annyira fáradt és kimerült vagyok! Pedig aztán okom se lenne rá...

már szedtem multivitamint többfélét, de rájöttem pénzkidobás

szedtem magnéziumot hogy jaj az mennyit ér...hát az se!!

Már elegem van ebből hogy olyan vagyok mint a macskám, annyira lusta és fáradt :D

Valami tippek hogy legyőzzem ezt a végtelen fáradtságot??

24 L



2017. jan. 10. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

A boltokban kapható agyon tartósított élelmiszerektől tönkre ment az emésztésed. Ez közvetett módon oxigénszegénységet okoz az egész szervezetben. A vér nem tud már oly mértékben telítődni, hiába alszol egész nap.

Légzőgyakorlat, véradás, és a tartósított élelmiszerek kerülése talán gyógymód lehet rá. Mindhármat egyszerre kell véghez vinni, mert külön külön egyik sem ér semmit.

2017. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jeverezi ***** válasza:
22%

lehet meg fogsz lepődni a válaszomon de a fáradtságod oka pofon egyszerű!!


- DEPRESSZIÓS VAGY!!! A depresszió fáradtság képében is jelentkezik, sőt amennyit alszol az nem normális napi 11 óra éjszaka +1 óra nappal ez súlyos depresszió az alvásba menekülsz a problémáid megoldása helyett!


Menj el pszichiáterhez

2017. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :D de az nem vagyok tuti!

jókedvem az meg van, nem kell ennyire felfújni :)

2017. jan. 10. 17:43
 4/7 jeverezi ***** válasza:
74%
jó neked h. munkanélküliként jó a kedved xD
2017. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hátna, nem szomorkodom...majd lesz mire :)
2017. jan. 10. 17:54
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ilyenkor, télen ez normális. Valószínűleg D vitamin hiányod lehet, ezért van rajtad ez a fáradtság. Szüksége van minden embernek napi 10 percet a napon lenni, akár csak a kézfejednek, arcodnak. Tudom, jókor írom ezt, nem rég értem haza... minden van csak nap nincs :D Szerintem vegyél a patikában D vitamint és ígérd meg, hogy nem mész el szolizni, mert azzal csak többet ártasz magadnak.
2017. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én se tudom miért, de elég rossz, hogy mindig itthon vagyok, nem fáradok el (vagyis a semmitevésbe is elfáradok), délután alszok..

mint egy macska de komolyan :/

C vitamint is szedek, szoliba viszont járok, havonta 2x kb :)

2017. febr. 2. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!