Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton nassolok. Hogyan...

Folyton nassolok. Hogyan állak ellen neki?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok, persze mindig van édesség itthon...chips, csoki, habcukor, keksz...

nem tudom megállni hogy ne egyek belőlük..

néha úgyérzem unalomból eszek :(



Segítsetek hogy álljak ellen ennek a finom kísértésnek?? Már híztam is 2kg-t :(



2017. jan. 10. 16:56
 1/8 A kérdező kommentje:

álljak*

és olyanokat kérlek ne írjatok hogy egyek babot, répát meg uborkát :D nem vagyok nyuszi köszönöm! :D

2017. jan. 10. 16:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg a boltban és akkor nem lesz otthon.
2017. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne tartsatok otthon édességet! Én is édességfüggő vagyok, és csak az segít, ha nincs a házban semmi nassolni való.
2017. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senkinek nem árt meg +2 kg az 50 dekádhoz, nem kell utána szomorú jelet tenni :)
2017. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, kedvesek vagytok!

akkor majd mondom anyának hogy több édességet ne vegyen..:)

amúgy 61 kg vagyok, 163 cm-hez

2017. jan. 10. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nassolj egészségesebb dolgokat, pl gyümölcsöt, magvakat, puffasztott rizsszeletet stb
2017. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A puffasztott rizsszelet nem finom, és nem nass! Akinek ez a finom és nass, annak marha jó ízlése lehet :) Az a fakírok netovábbja lehet, ha valakinek erről a "nass" szó jut eszébe! :)

Ha mindenki azt enné meg amit szeretne, akkor sokkal több boldogabb, és sokkal kevesebb frusztrált ember lenne! :)


Így azonban nagyon sok van, saját magukat TILTJÁK LE a jobbnál-jobb és finomabbnál finomabb dolgokról!


Én soha nem tiltom le magam semmiről, azt eszem, amit akarok, és amikor csak akarom, nem is vagyok egy boldogtalan és frusztrált ember :)))

Hülyeségnek tartom a "fogyókúrát" is, és minden divatbolond majmot az "egészség jegyében" legszívesebben elküldenék a búsba! :)

Elegem van az egészségmániásokból és a sok fogyókúrázó fakírkodó majomból! :)

2017. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közepes alkatnál nem kell fogyózni!!! Ezt kérdezőnek.
2017. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!