Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek van még ilyen gyors...

Valakinek van még ilyen gyors anyagcseréje?

Figyelt kérdés
Reggel van, hogy kétszer is elmegyek wc-re, ezután, ha eszek főleg, ha sokat, akkor mennem kell wc-zni. Szóval van, hogy naponta 4-5-ször wc-zek. Nem megy a hasam, de azért nem is normális állagú teljesen. Évek óta így megy. Ez gond, esetleg lehet vele valamit csinálni? Köszönöm.
2017. jan. 17. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2017. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem max 2 van egy nap és néha ezen is csodálkoznak. Ha nem fáj semmid akkor nem hiszem hogy probléma.
2017. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem a gyors, inkább az elégtelen anyagcsere tünete. Akit érdekelnek a részletek keressen privát.

oda kell figyelni, és ahogy lehet betartani azt a törvényt, hogy a táplálék az csak is szerves eredetű, és az is csak alaposan megrágva emészthető.

Kerülni kell a tartósított élelmiszereket, és a káliumozott sót!

Ha még nincs komolyabb panaszod, ne aggódj, majd lesz! Mikor majd görcsölnek a beleid, hogy azt kívánod "inkább jobb lenne megdögleni", no, akkor majd emlékezni fogsz a szavaimra!

A szervezet rombolása hosszú idő alatt megy végbe, közben számtalan betegség előidézője.

2017. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!