Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update alatt romlott valakinek...

Update alatt romlott valakinek az anyagcseréje?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy én miota csinálom, jó ha kétnaponta elmegyek nagywcre. előtte naponta legalább egyszer voltam, ha nem többször. ez lehet attól, hogy csak 1-es kódúakat eszem és a sok fehérjétől lassul le?
2009. júl. 15. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Ez nálam is előfordult és ez a Norbertet gazdagító ökörség nem is vált be nem sokat fogytam tőle (mástól pedig 25-őt fogytam), pedig nagyon betartottam és még vettem is pudingot meg kolbászt meg ilyeneket amit ő talált ki. Szerintem mással próbálkozz ne az update ökörséggel az nem sokat használt.
2009. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 kilót sikerült fogynom vele.Nem csak 1-es kóduakat ettem,hanem délelött 3-ast,ebbe beletartozott a rendes,nem diétás édesség is (persze nem dugig).Délután 2-3-ig ettem még krumplit,rizst,ilyesmiket,ezután már csak 1-es kódut.Nekem nem lassult le az anyagcserém,de volt olyan ismerősöm,akinek pont,hogy hasmenése lett,szinte minden nap.Szerintem ez egyén függő.Próbáld ki,azt,amit leírtam,így mindent megkap a szervezeted,de lehet tőle fogyni.Hozzá teszem,nem 2 hónap alatt,igaz,egy kicsit se tornáztam,csak az étrendre figyeltem.Észrevétlenebbül megy le igy a kiló,mint,ha csak 1-eseket eszel!
2009. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az anyagcserének az 1-es kódú kajákhoz, csak kevés kalóriát tartalmaznak, attól 1-esek. Neked is és az első válaszolónak is mondom, hogy a diéta mellé mozgás is kell, attól, hogy eszek valamit és várom a sült galambot, nem nagyon fogsz eredményt látni. Neked is és az első válaszolónak is az anyagcsere problémája a KEVÉS FOLYADÉK bevitel miatt van, nem pedig a Norbi-módszer miatt.
2009. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt anyagcsere problémám!Mozgás nélkül is fogytam,nem a levegőbe beszélek,tényleg így volt.Persze az a legegészségesebb,ha valaki rendszeresen sportol,de nem lehetetlen anélkül sem fogyni.
2009. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sportolok egyébként, szobabiciklizek napi 20 percet! ásványvizet is iszok (menteset) elég sokat! köszi a válaszokat!
2009. júl. 15. 17:22
 6/6 anonim válasza:
neem szokott me mire lejön windows.huról sokad idegeskedek, emiatt fogyok és fekélyemlessz amimá komoly anyagcsereproblémát is okoz
2010. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!