Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudtok ajánlani fáradságra?

Mit tudtok ajánlani fáradságra?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sofőrként dolgozok. Hajnali fél 2 kor kelek dél után egykor érek haza és szinte minden napra van másod állásomba munka. Tudom hogy a legjobb a pihenés/alvás lenne de egyszerűen (hülyén hangzik) nincs rá időm. Ezek mellett itt a pici gyerek is aki 6 hónapos és ugye apai kötelezettségeimnek is eleget teszek szóval kb este 11 re kerülök ágyba. nagyon sokat van olyan hogy ülő helyzetbe ragad le a szemem vagy ha akár fél percre ledőlök el is aludtam. Ezzel nincs is baj csak akkor nincs időm a családra. A legjobb lenne a munka csökkentése tudom, de szükség van sajnos rá. Energia ital és kávé kombó nem nagyon oké hosszú távon és már szerintem immunis is vagyok rájuk :) Köszönöm a tanácsokat és a normális válaszokat előre is!!!

2017. jan. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ennyit kell dolgoznod és azt még jobban hogy ezaz életedbe is kerülhet azáltal hogy sofőr vagy. Én szerintem ha alszol napközbe és nem teszel eleget az apai teendőidnek ennyi munka mellet szerintem megérti a feleséged ha nem ez megint más téma. Gondolom nem évekig akarod ezt csinálni bőven lesz időd figlalkozni a gyerekkel még csak 6 hónapos azon kívül hogy sueretgeted meg néha tisztaba teszed nem igen tudsz vele mást csinálni. Nyilván leleszek pontozva ezért mert jön a sok elkényesztetett feminista anyuka. Pedig nő vagyok én is.
2017. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszú távon az az egyetlen megoldás, ha többet alszol vagy kevesebbet dolgozol. Ha lenne olyan módszer, amivel egész napos pörgéssel és kevés alvással is kipihent lehetnél, mindenki ezt alkalmazná.
2017. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. kommentelő...nem pontozlak le mert nem olyan hangsúlyt vettél föl hogy lepontozást érdemel! :) És nem is írtál badarságokat. A párom is megért teljesen és nem szól egy rossz szót se ha netán hazajövök délután egyből mint akit fejbe lőttek, este fölkelek fürdök aztán egyből vissza alszok. Persze, ő is mondja hogy adjam lejjebb a munkát mert sok ez így de őt nem érdekli a pénz, az egészségemért aggódik de ez természetes. Évekig nem szeretném mert még csak 25 vagyok de visznot csinálom ezt így kb 4 éve. Összességébe nem lenne miért negatív véleményt adnom neked mert normális dolgot írtál normális stílusba!! :) 2. kommentelő...Akkor nincs nagyon baj ha egész nap pörgésbe vagyok, még ha nem is munkával hanem pl átlag hétköznapi jövés menés. Jó, akkor is rám jön a fáradság de de kibírható. Itt akkor van baj ha megpihenek. Olyankor van az mikor leülök dél után a fotelba és párom elköszön, hogy jó éjt majd találkozunk! :) Igazából ezt az egészet az érti meg aki benne van vagy volt. Aki tudja milyen az amikor tényleg MUSZÁLY menni. És ez az ára annak, hogy meg legyen minden teremtve itthonra!
2017. jan. 29. 15:47
 4/4 anonim válasza:
Na írok tényleg hasznos dolgokat, mert sajnos átérzem a helyzetedet, volt már hogy buszon állva elkezdtek remegni a lábaim a fáradtságtól, és azt hittem el fogok dőlni. Legfontosabb, hogy ha nagyobb teljesítményt veszel ki valamiből hogy többet is adj neki. Több kalória kell neked, és több vitamin. Vannak sportolóknak készült vitaminok, nekem a vitabolic a kedvencem. Ezekben nagyon nagy mennyiségű vitamin van, jó ha tényleg leterheled a szervezetedet. Kávé helyett ott a ginseng, a koffeinhez már hozzászoktál, de ehhez nem, szóval érezni fogod. Ezekről az orvosommal is beszéltem, és azt mondta mehet nyugodtan hosszútávon is. Tudnék még mást is, de mivel neked a pénz kell, már ezek is drágák. Ginsengből van folyékony, az gyorsan szívódik fel.
2017. febr. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!