Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger minek a tünete lehet?

Hányinger minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés
Reggelente mostanában egyre gyakrabban van hányingerem. Kb fél-egy óra alatt mindig elmúlik felkelés után. (Tudom, hogy nem vagyok terhes :) )

2017. jan. 30. 11:27
 1/4 A kérdező kommentje:
21L
2017. jan. 30. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a terhesség tünetei. Ha van rá akár 1% esély, hogy teherbe ess, menj el egy nőgyógyászhoz, ott 100%-osan meg tudják állapítani, nem úgy mint a tesztek. Ha viszont kizárt a terhesség, mert szűz vagy még vagy nincs jelenleg nemi életed, akkor pedig valamilyen hormonális probléma lehet. Pszichés tünetként sincs kizárva.
2017. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos? Annak lehet az egyik tünete.
2017. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egészen biztosan nem vagyok terhes és refluxos sem. Kutakodtam az interneten, írnak olyasmit, hogy súlyos vashiány tünete is lehet. Valakinek valami tapasztalat? (Régebben nekem is írtak fel vasat vashiányra, de akkor nem volt hányingerem)
2017. jan. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!