Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok mindig fáradt?

Mitől vagyok mindig fáradt?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen alszom el.Szüleim és húgom is befekszik az ágyba és pár perc múlva úgy alszanak mint a bunda.Én meg lefekszem kb.9 órakkor(vagy 8-kor) és elég sokáig pislogok a sötétben.Pontosan hogy meddig azt nem tudom.Reggelente mikor felkelek,olyan álmos vagyok hogy alig látok valamit és szép nagy karikák vannak a szemem alatt (enyhén lilák).Ez sajnos az utóbbi időben rosszabb lett.A suliban azt mondják úgy nézek ki mint a mosott szar :D Mai nap is,egy osztálytársam mondta hogy próbáljak meg aludni(helyettesítés volt és filmet néztünk).Kérdezgették többen is hogy mitől vagyok ennyire fáradt,én elmondtam nekik hogy nem tudok rendesen aludni.Kérdezgették hogy miért ?Többen is megjegyezték hogy be van dagadva a szemem és hogy lila is.Mint akinek bevertek.Egy-két órán előfordul hogy lemaradok(főleg ha ennyire fáradt vagyok),volt aki szólt a tanárnak,hogy teljesen lemaradtam,már írták helyettem.Volt hogy picit megszédültem,elbambultam,felbuktam a saját lábamban és a fejem is picit fáj(az utóbbi napokban).Nagyon könnyen felébredek,van hogy egy este többször is.Reggelente egy bizonyos távolság után(változó) teljesen összemosódik minden és enyhén szédelgős érzésem van.De ez általában pár másodpercig tart.


Hogy tudnék rendesen aludni ?Lehet köze a stresszhez ?Vagy mitől lehet ?


14l



2017. febr. 3. 15:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és piros is és ég is a szemem.
2017. febr. 3. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem megfelelő az étrended, és vitaminhiányos vagy. Igyál sok vizet, igyekezz minél több zöldséget és gyümölcsöt enni. Esetleg ki kéne próbálnod egy erősebb multivitamint is, hátha segítene.
2017. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igyál többet, mozogj rendszeresen, szedjél vitamint.

Mérd a vérnyomásod, és menj el a háziorvoshoz egy vizelet és vérvétel vizsgálatra.

Érdemes lenne elmenni szemészetre is, lehet hogy szemüvegre lenne szükséged.

2017. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vas hiány, vagy valamilyen ásványi anyag, vitamin hiány
2017. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!