Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idősebben nehezebben viselem...

Idősebben nehezebben viselem a késői fekvést, stb. Miért? Milyen biológiai oka van?

Figyelt kérdés

Feltűnt barátaimmal, hogy lassan 30 évesen sokkal nehezebben bírok egy egyszerű másnapot mondjuk, vagy ha csak szimplán nem alszom ki magam.

Korábban 4 óra alvással (ha csak egyszer-egyszer történt) simán megvoltam, fáradtan... most 6 órától már kivagyok.

Miért van ez?



2017. febr. 8. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ki vagy fáradva. Lehet voltál beteg is mostanában. Most olvastam, hogy fertőzés után egy hónapig is eltart a regenerálódás. Lehet sima vitaminhiányod, vagy túlpörög az idegrendszered.
2017. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én ezt ennél sokkal konstansabbnak érzem :( 10 órákat alszom, kisebb megfázásom volt, de hát kinek nem... elég kiegyensúlyozottan táplálkozom, még mozgok is alkalomadtán :)

Ezért nem értem...

2017. febr. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!