Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történne, ha 17 évesen...

Mi történne, ha 17 évesen minden reggel meginnék egy RedBull-t?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szétcseszné a vérnyomásod.

Még.nagyon fiatal vagy hozzá.

Függőséget okoz. Ismerősöm ilyen,nem bír ki egy napot,hogy ne igyon egy dobozzal.

Jobbam esik beki,mint egy üdítő. Ráadásul lefogyni se tud

2017. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen függőséget okoz.. nagyon rá lehet szokni. Én is úgy vagyok vele, hogy ha hosszú napom van iszom egyet, de akkor másnap is inni akarok. Szerencsére meg tudom állni, nagyon egészségtelen.
2017. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A redbull cukrot, stimulánsokat, vitaminokat tartalmaz, ha jól tuddom. Szóval ezek alapján semmi mesterségesnek hangzó adalékanyag sincs benne. Ha a cukorfogyasztást nem viszed túlzásba nem hízol el és cukorbeteg sem leszel. Ha a vérnyomásod nem magas és tartod a mértékletességet, akkor a stimulánsok sem ártanak. A vitaminok pedog hasznosak. Én 14 éves vagyok, rendszeresen sportok elég sokat, napi több kávét iszom, néha energiaitalt is. De nem csak azért, hogy élénkítsen, hanem azért mert az ízük is jó. Ki nem szeret egy finom espressot, vagy egy jéghideg redbull-t? Amúgy a nyugalmi pulzusom 40-55, a vérnyomásom 100/60. Szóval 17 évesen a mértékletes redbull ivástól nem lesz bajod.
2017. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb mint a kávé.👾👾👾(ne kérdezd miért eztca figurát írtam ide)
2017. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva. Most komolyan, van, aki arra elpazarol egy mozdulatot, hogy nyomjon egy dislike-ot egy válaszra? Milyen sz4r élete lehet annak... (3-as vagyok)
2017. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem túl drága az. Hell, Burn

Egyébként én rengeteget megiszok, már eléggé túlzásba viszem az utolsó 2 évemben. Amikor hőemelkedéses vagyok és elküldenek suliba, akkor napi 2-3 is elmegy. Muszáj, túl kell élni valahogy.

Én nem szeretem a kávét, nem is bírja a gyomrom. Nekem nagyon sokat használ, többet ér, mint egy kávé.

Nagyon sokat szidják, de nekem alapból is nagyon alacsony a vérnyomásom, ájulós vagyok, segít. Nem hiába havasolják ilyenkor a kávét is.

Hosszú távon biztos, hogy nem jó. A legnagyobb bajom vele, hogy rengeteg benne a cukor és tönkreteszi a fogaimat. Ezért megpróbálom mérsékelni mostanában.

2017. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Oh semmi, barátnőm naponta 8 energiaitalt iszik.
2017. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!