Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédüléshez hasonló érzés,...

Szédüléshez hasonló érzés, "részeges" látás, gyengeség, bágyadtság mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, most még gimis. Mostanában néha (naponta akár többször, pár órára, esetleg annyira se) enyhe szédülést, a szemem fáradtságát, gyengeséget érzek végtagokban, meg úgy amúgy is. Mi lehet a baj? Ugye nem valami súlyos? (Illetve reggel néha évek óta fáj a fejem). Segítsetek! (ami furcsa, ha ilyenkor szexelek, vagy akár maszturbálok, akkor az egész sokkal jobb lesz, vagy ha valami pozitív hírt tudok meg, rögtön energikusabb leszek szinte teljesen elmúlik.. vérnyomással van összefüggésben?) Lehet esetleg rák? :( (leukémia)
2017. febr. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább vérnyomás, azzal kéne kezdeni, nem a legrosszabbra gondolni... De ha egyből leukémiát képzelsz, akkor szerintem enyhe pánikroham is szóba jöhet.
2017. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem a cukrod esik le? Nekem akkor szoktak ezek a "tünetek" jelentkezni. Amikor ezeket tapasztalod, akkor már ettél előtte a közel múltban?
2017. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinaltass egy labort,lehet akar vashiany is
2017. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!