Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azt mondja majd ha úgy látja....

Azt mondja majd ha úgy látja. És ma is egész nap görcsölt. Most meg nyomásra iszonyatosan érzékeny és fáj bal oldalt lent. Mitől lehet ez? Volt már esetleg valakinek hasonló? . Tényleg nagyon fáj.16/L

Figyelt kérdés
Fognom kellett alig tudtam menni. Mondtam anyának menjünk ügyeletre de nem vitt.Egyik nap voltunk vásárolni és ahogy sétáltam úgy fájt lépésre jobb oldalt alul. Már hetek óta fáj a hasam hol az alja, hol csak jobb oldalt lent, hol pedig középen a köldök felett. Mitőőől?:( Segítsetek nagyon fáj.. És anya csak akkor visz orvoshoz ha majd már lesz valami...
2017. febr. 13. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Na hát ezt jó bután sikerült ki írni. :D Szóval.

(Már hetek óta fáj a hasam hol az alja, hol csak jobb oldalt lent, hol pedig középen a köldök felett.

Mondtam anyának menjünk ügyeletre de nem vitt.Egyik nap voltunk vásárolni és ahogy sétáltam úgy fájt lépésre jobb oldalt alul.. Fognom kellett alig tudtam menni. Azt mondja majd ha úgy látja. És ma is egész nap görcsölt. Most meg nyomásra iszonyatosan érzékeny és fáj bal oldalt lent. Mitől lehet ez? Volt már esetleg valakinek hasonló? . Tényleg nagyon fáj.16/L)És bocsiiii !! :D :/

2017. febr. 13. 20:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár vakbélgyulladás is lehet a leírásod alapján.Olvass utána! El kellene menni dokihoz minél hamarabb mert ha tényleg vakbél akkor az nem játék!
2017. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Masodjara is eleg butan sikerult kiirni... :D

Menj orvoshoz egyedul holnap!! Vakbel, petefeszek ciszta, barmi lehet.

2017. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó na..próbálkoztam :D Köszi a válaszokat!!
2017. febr. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!