Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Esetleg lehet...

Lehetek terhes? Esetleg lehet a betegségtől ez az egész és minden rendben van? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Még 4 nap van a menstruációm kezdetéig. Egy hete és 3 napja voltam együtt a párommal, megszakításos módszerrel védekezünk, mióta együtt vagyunk, 2 éve. Két menstruációm között szexeltünk(termékeny időszak.) Eddig sosem lettem terhes. Együttlét után 3 nappal kb be dagadt a mellem, nehéz, duzzadt és fáj a bimbóm(mensi elôtt 13 nappal). Beteg vagyok két hete antibiotikum kúrán vagyok. Menstruáció előtt 10-12 nappal mindig be dagad a mellem, de most más valamiért. (Itthon vagyok 2 hete, csak fekszem és főzök nincs rajtam melltartó ahogy azt megszoktam.) Hangulatingadozás is van. Hasi fájdalom is van, nem vészes de mindig ott van. Fel vagyok fázva ugyan, és a pisilés is sötétebb, illetve büdösebb, és sokkal többször kell. Hüvelyi folyás nincs, csak a szokásos. Lehetséges hogy terhes vagyok? "Persze hogy lehet védekezés nélkül" válaszoktól kíméljetek. Voltatok már hasonló helyzetben?

2016. febr. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz, a terhességnek semmi jele nincs ilyen korán, mivel a petesejtnek be kell ágyazódnia, ilyenkor még nem kezd el kifejlődni a magzat. Az első tünet a pozitív terhességi teszt. Vegyél tesztet ha nem jön meg. Addig pedig ne parázz és ne nézegesd magad annyit, mert akkor tuti rápörögsz arra, hogy terhes vagy. Az nem tünet, hogy duzzadt a melled, minden nőnek az a menzesze előtt és nem mindig ugyanannyi napig. Viszont ha fel vagy fázva, akkor annyi vizet kell innod, hogy áttetsző legyen a vizeleted, csak így tud tisztulni a baciktól a hólyagod.
2016. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, megnyugtattál.
2016. febr. 3. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor idegeskedj, ha nem jönne meg. Lehet mellfájdalom, és vannak hónapok, hogy iszonyat fáj a hormonoktól. Az antibiotikum is bezavarhatott. Igyál sok kamillateát és citromfű teát, mert a hólyagodat, vesédet át kellene mosni.
2016. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, hiszen esélyes időszakban és kvázi védekezés nélkül voltatok együtt.


Vegyél tesztet, és megtudod.


És igen, voltam így, és nem lettem terhes. Viszont "nem termékeny" időszakban, 1x-i alkalom után összejött. Szóval nem alapozhatsz ilyen dolgokra.


Teszt és ima. Persze mindenki más, de nekem a valós tünet nem azok voltak, amiket írtál, hanem a hányinger. És meglepően hamar jelentkezett.

2016. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz, mindig benne van a pakliban, akármelyik módszer mellett sajnos.


A hormonok változnak, elég gyorsan és havonta is más-más a természetes ciklus sokszor. Sokszínű, az tuti! :)


Ha beteg vagy, az külön bezavar. Ráadásul a peteérés is megzavarodhat, jel nélkül is történhet.


A teszt a legjobb megoldás, ilyen korán tünet nem jelentkezik igazán. És később is egy teszt, mert a beágyazódáshoz is idő kell, valamint simán lehet vérzésed az első időben, ha terhes vagy.


Az ilyen rástresszelések elkerülése érdekében érdemes lenne elgondolkodni egy hatásos fogamzásgátló módszeren amúgy, ha még nem akartok babát, kivéve ha nem lenne gond bármikor egy gyerek persze.

2016. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak: én is émelygek, pár napja hánytam is, és hányingerem csak úgy a semmiből is előjön néha. De a doki aztmondta hogy az antibiotikum megöli a baktériumokat amikre szükségem is lenne és ettől is lehet. Mit gondolsz erről?

Egyébként nem szeretnénk még babát, 18/L és 20 éves a barátom.

Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!