Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek voltak már hasonló...

Kinek voltak már hasonló tünetei, és volt bagatell az egész, elmúlt magától?

Figyelt kérdés

Szóval az van, két napja párom vette észre (amúgy is puffadós vagyok) hogy hatalmasra nőtt a hasam, én is ránéztem, és ténleg, kemény, nagy és alhasam is szurkál azóta. Olvasgattam neten, de durva betegségek tüneteit írják le így, nem is írom le, mert brrr.

3 nap múlva jön meg a mensim. Elvileg mindig óramű pontos volt eddig, ha most nem jönne meg, vagy durván jönne meg, elmennék orvoshoz, de azt megvárnám. Addig is valakinek volt már hasonló? Derekam is sajog..:( Köszönöm a hozzászólásokat%



2016. aug. 11. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen mensi elott, meg csak nem is szimetrikus az alhasam olyankor. Bal oldalt sokkal jobban felpuffad. Normalis, nincsen semmi bajod. A nyalkahartya megvastagszik, ergorcs van a mehedben. Ez okozza.
2016. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nem szoktam pánikolni, csak ez most olyan zavaró. Ha mensi nem jön meg, vagy brutál más lesz, mint szokott, akkor biztos elmegyek orvoshoz(bár nem vagyok ott se napi vendég...)
2016. aug. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!