Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már egy ideje gyakran megszédü...

Már egy ideje gyakran megszédülök, de csak egy pillanatra. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb 1-1,5 hónapja kezdődött az egész. Kardiológiára utaltak be először mert a szívműködésemet is másnak éreztem mint előtte, itt kiderült, hogy másodfokú AV-blokk igazolható, de nyugalmi helyzetben, alvás közben fordult elő. Többi vizsgálat: labor, szívultrahang, fizikális: negatív lett. A főorvos doktor úr a következőt javasolta: sok pihenés kevés stressz. Sajnos éjszakázom is heti rendszerességgel amit nem nagyon bírok, valamint depresszió, szorongás is van így következő vizsgálat pszichitria. 26 éves férfi vagyok, sportolok, nem dohányzom nem iszom, nem vagyok elhízva.

Valaki tapasztalt már hasonlót? Vagy tipp hogy hova forduljak következőnek? Hipochonder típus vagyok így aggódom, hogy valami nagyobb baj van és ez miatt sokat idegeskedek is.



2017. febr. 17. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A pillanat mennyi jelent, pár tizedmp, pár mp?

Ilyen áramütésszerű? Nekem kb fél évvel azelőtt kezdődött ilyen, mielőtt beütött az 1. pánikrohamom anno.

2017. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálunk is van ilyen a családban ő is éjszakás (heti 2-5-ször) neki azt mondták hogy ez a rendszertelen alvástól van.
2017. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, legtöbbször ilyen villámcsapásszerű. Pár alkalommal előfordult, hogy kicsit hosszabb időre, 1-2 mp-re sikerült megszédülni, bár nem is annyira szédülés jellegű, hanem inkább mintha kimenne a vér a fejemből.
2017. febr. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!