Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában néha olyat érzek,...

Mostanában néha olyat érzek, hogy "bedobog a szívem", vagyis elkezd erősebben és kicsit szabálytalanul verni. Ez csak pár másodperc általában, de van, hogy közben kicsit megszédülök és egy pillanatra alig kapok levegőt. El kellene kezdenem aggódni?

Figyelt kérdés
20/l
2012. szept. 24. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szorongasz valamitõl?A pánikbetegség is igy kezdõdik.
2012. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, tényleg nem. Ma például egyetemen ültem előadáson, és egyszer csak megtörtént, de nem tartott sokáig. Viszont pár másodpercig olyan érzésem volt, hogy ha nem állok fel és megyek ki egy picit, összeesek. Persze nem volt ennyire radikális a dolog, csak hirtelen alig bírtam egy helyben ülni. Aztán elmúlt. Viszont előtte ittam egy erősebb kávét, lehet, hogy az is rásegített. Pedig már két éve iszom, eddig semmi bajom nem volt tőle:(
2012. szept. 24. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha erõs kávét ittál,akkor nincs min csodálkoznod. Igy már én is jártam.
2012. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is szokott így lenni, de én ezt a rendszeres energiaitalozásnak tudom be.
2012. szept. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!