Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Már részeg voltam, vagy csak...

Már részeg voltam, vagy csak spicces?

Figyelt kérdés
Sose tudom, mikortól számít valaki részegnek, nem vagyok nagy piás. Tegnap mégis elmentunk barátnőimmel inni, és hát egy idő után éreztem hogy ha mozgatom a fejem, akkor kicsit szédülök. Aztán egyszerre lehuztunk egy kicsit sok felest, ami után már ülve is szedultem, mindenen röhögtem (amúgy is elég vidám természetű vagyok, pia nélkül is simán röhögőgörcsöt kapok), és mikor kirángattak barátnőim a mosdóba, csak lerogytam a sarokba, annyira szedultem és röhögtem a semmin. A kezeim zsibbadtak, a lábaim meg mentek maguktól (de a lépcső örök ellenségem lesz). Viszont mindenre emlékszem, szinte az összes beszélgetésre (amúgy is ritka szar a memóriám), és még csak őszinteségi rohamom sem volt, mert nem vallottam be a kiszemeltemnek, hogy érzek iránta valamit (ő is ott volt velünk), pedig el akartam mondani, de egyszerűen nem ment... Amire hazaertunk meg már szinte teljesen jól voltam, úgyhogy nagyon megerte a pénzt költeni...Reggel viszont nem volt semmi bajom, tok ugyanúgy éreztem magam mint máskor, viszont a másik két barátnőm, akik az este bizonygatták hogy részeg vagyok, de nekik semmi bajuk sincs, meg tok szarul voltak xd úgyhogy nem tudom minek nevezhetnem ezt az estét. Tényleg berugtam volna?

2016. máj. 21. 17:01
 1/1 anonim válasza:
Van, akinek nincs képszakadása. Szóval igen, részeg voltál.
2016. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!