Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha hétvégén péntek és szombat...

Ha hétvégén péntek és szombat este nem fürdök nagyon igénytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Egész nap itthon döglök, senkivel nem találkozok, senkivel nem megyek sehova. De annnnnnnyira nincs erőm megfürödni, csak gyorsan fogat mosni és zsupsz be az ágyba. :3 De ha valakivel találkoznék akkor persze letusolnék.
2017. márc. 12. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Fiú/lány?
2017. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Az embernek elsősorban maga miatt kell igényesnek lenni, nem mások miatt. Szóval igen igénytelen vagy.
2017. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én sem szoktam. Vasárnapra már azért érzem, hogy kéne, de simán kibírható vasárnap estig.


22/F

2017. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Én akkor is letusolok, ha nagyon fárasztó volt a napom. Nem tudok úgy aludni.
2017. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit, akkor miben fáradsz el?
2017. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én télen, amikor nem izzadok le, és nem is leszek különösebben koszos napközben, akkor csak kétnaponta tusolok. Nem vagyok büdös, meg semmi, ráadásul az érzékeny bőrömnek is jobb, kevésbé szárad ki.
2017. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyakori mosdás, zuhanyozás nem tesz jót a bőr mikroflórájának, különösen, ha szappannal vagy más mosdószerrel történik, mert lemosódik a bőrről a mikroorganizmusok által létrehozott védő savköpeny.
2017. márc. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül vagy igénytelen. Néha ha már eszméletlenül fáradt vagyok akkor én sem minden este zuhanyzom le, viszont ha pl mint ahogy említed péntek este nincs erőm lezuhanyozni akkor másnap reggel megmosakszom, vagy egy gyors zuhany alá állok csak a kellemetlen illatok elkerülése végett. Én nem szeretem magamon érezni, mint ahogy máson sem. Ha így alakult a hétvégém akkor viszont vasárnap egy hosszú zuhanyt/fürdőt veszek.
2017. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!