Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista lesz abból aki...

Alkoholista lesz abból aki minden péntek és szombat este iszik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, biztos van aki igen de a legtöbben nem.
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Ugyanis van olyan alkoholizmus, amely így kezdődik: társasági és alkalomszerű ivászattal.
2014. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Alkoholista az, aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves.
2014. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem?
2014. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Micsoda konklúzió!
2014. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy mikor, mennyit és hogyan iszik az illető, hanem az, hogy milyen célból.


Ha szimplán elmegy szórakozni és mindig úgy alakul, hogy részeg lesz, akkor az még nem feltétlenül alkoholizmus. Viszont ha valaki tudatosan azzal a céllal iszik, hogy lerészegedjen (akár havonta egyszer is), az már alkoholista.

2014. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dani900 ***** válasza:

Húha, akkor én alkoholista vagyok :D


Igaz, már 3 hete nem ittam, de ha elmegyek bulizni, az nekem mindig az ivásról szól....amúgy meg elvárják, mert állítólag akkor jobb fej vagyok...


De, komolyra fordítva a szót, onnan fogod tudni, hogy az vagy, ha kívánod a piát. Ha csak a buli kedvéért iszol az még kevés, hogy e nemes és kitartó emberek közé tartozz, akik még a családjukat, és a munkájukat is feláldozzák, hogy művelni tudják ezt a több ezer éves hagyományt.

2014. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem ha ez igy lenne,akkor pár év múlva elég sok alkoholistánk lenne,látva a mai fiatalokat:D
2014. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Sajnos elég sokan is vannak...

2014. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azokból lesz alkoholista (többnyire), akik egyetemi bulik alkalmával minden hétvégén leisszák magukat a sárga földig.
2014. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!