Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami bajom ha egyszer...

Lehet valami bajom ha egyszer kipróbáltam? (Nagyon sokat segitene ha elolvasnátok és segitenétek)

Figyelt kérdés
Voltam 2 házibuliba egymást követő napokon(péntek,szombat) és mind a 2 este adtak a haverok "speed"-et joléreztem magam bulizhatnékom volt nem állt fel,még nem ment ki a hatás nem tudtam elaludni és nagyon őszinte voltam,fizikai függőség nem alakultki bennem se semmilyen nem vágyakozom utánna azt szeretném kérdezni hogy lehet valami baja a szervezetemnek tőlle mert ugy 2 nap alatt 4 elég vastag csikot ot fogyasztottam,nem száradt a szám csak helyzethez illeszkedően éreztem magam buli=jó szorakozás ,beszélgetések= megértés,őszinteség ,néha ha ideges vagyok felmegy a vérnyomásom 140/110 meg ilyenek de nem mindig vagy van amikor leis esik ,ritkán szoktam inni koffeines dolgokat de akkor se pörgök tőlük ugyan úgy alszok stb és ritkán szivtam szintetikus füvet amivel kináltak de akkor 3-4 szálat és semmi bajom se lett tőle szóval az a lényeg hogy ettől lehet bajom amiről nem tudhatok ?nem parázok az ilyenektől vagy hogy valaki észreveszi mert tudom hogy nem :D segitő válaszokhoz megy a zöldkéz a trolloknak meg piros :D

2016. ápr. 21. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Ha jól sejtem, akkor a magyar nyelvet próbáltad meg használni, de menet közben valami valahol nagyon elb.szódott , fuss neki még egyszer.
2016. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ennyitől bajod lenne, főleg ha nem is érzel semmi rosszat magadon. De azért ne vidd túlzásba.
2016. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 es húzz már el , 2 köszi nemhiszem énse hogy lenne valami bajom de azért gondoltam megkérdem :D max még május 1 kor fogok 1 keveset
2016. ápr. 21. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!