Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rendszeres 165-190 közötti...

Rendszeres 165-190 közötti vérnyomás kórosnak tekinthető?

Figyelt kérdés
53 éves férfi vagyok. kb.10 éve orvosnál nem voltam. Még a jogsim érvényességét is a munkahelyi doki intézte 10 perc alatt.Közérzetem jó,és rendkívül sok rizikófaktor fenn áll nálam. Stresszes életmód,húst-hússal és jó sósan,kávé,cigaretta,rendszeres töményszesz fogyasztás,minimális pihenés,sörhas,stb..stb.
2010. máj. 10. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
IGEN! 140/90-es a határérték, menj orvoshoz.
2010. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen. A normális vérnyomás 120-140. Ennél több idővel már komoly gondokat okoz.
2010. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nincs késő orvoshoz menni.

Egyébként így folytatva még a 60 éves kort se biztos hogy eléri.

2010. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

És az ilyen stramm, önelégült, ügyes, tehetséges, makkegészséges férfiakkal van tele a temető. Az ilyenek nem érik meg a 60-at.

Én a helyedben rohannék a dokihoz, és a felírt napi 2 tablettát rutinszerűen szedném, mert nem okoz impotenciát, nem szégyen és nem erkölcstelen. Viszont szégyen, hogy nem törődsz magaddal és a családod jövőjével. Az lesz majd a szégyen, hogy középkorú létedre a magas vérnyomás és a koleszterin okozta érszűkület miatt impotens leszel és az lesz majd erkölcstelen, hogy a saját magadnak okozott impotencia miatt az állandó féltékenységeddel fogod gyötörni a párodat. És hogy tudjad, a te fasza csávóságodat a párod sínyli meg a legjobban: aggódik érted, kényszerű szűzességet kell vállaljon miattad és a végén még el is temethet. Óriási! Brávó! Csak így tovább!

2010. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!