Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen készítményeket ajánloto...

Milyen készítményeket ajánlotok allergiás kiütések kezelésére arcon?

Figyelt kérdés
Pár napja valamitől piros ki pöttyök jelentek meg az arcomon amik viszkettek,most már nem pirosak de még mindig olyan mintha "ragyás" lennék mit tehetnék hogy elmúljon?
2010. máj. 10. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a körömvirág krémet az hátha segít neked.
2010. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez a bajom most, és ugyan így kérdeztem mit használjak rá. Három fajta kenőcsöt is használtam, és odáig fajult, hogy az egész arcomra ráterjedt.


A bőrgyógyásznál tegnap voltam, és írt rá arclemosót, krémet, tablettát, így már sokkal szebb a bőröm.


Azt mondta tanuljam meg a kiütéssek azonnal hozzá menni.

Menj te is, a saját káromból tanácsolom ezt, nagyon kiszenvedtem vele!

2010. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám,de nálunk a bőrgyógyászhoz nem lehet csak úgy elmenni. Időpontot kell kérni,és a kiütés nem számít sürgős esetnek. Mit tanácsoltok?:S Csak álljak oda és menjek el? Az egész nyakam vörös foltos,és rettenetesen viszket. Ráadásul esküvőre kell menjek a hétvégén szóval teljesen ki vagyok.:((( Van itthon aloe first fújóm, azzal ha próbálnám szerintetek használna?
2011. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!