Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet készíteni házilag...

Lehet készíteni házilag valamit pattanások illetve miteszerek kezelésére?

Figyelt kérdés
14éves vagyok sajnos sok a miteszerem és pattanásom van. Nagyon sok féle készítményt kipróbáltam de nem nagyon váltak be.És kozmetikushoz is járok.
2009. aug. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

szappan es cukor :D

jol dorzsold vele az arcod .. a cukor darabok kiszedik a polus melyerol a miteszreket aztan a szappan meg fertotlenit es tisztit :D

sok sikert !!


nalam bevallt a kamilla teas parolgatas aztan kinyomtam midnet es lefertotlenitettem :D

2009. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem bírom megállni: nem pólus, hanem pórus!! annyian írják így és nem értem, miért?

ha zsíros a bőröd, nagyon jó rá a paradicsompakolás. bőrradírral alaposan átdörzsölöd a bőröd, hogy sima és szennyeződésmentes legyen. utána paradicsomszeleteket teszel rá és rajtahagyod 10 percig. utána langyos vízzel lemosod az arcod és pihenteteted, nem kensz rá semmit. ha szárazabb, akkor jöhet az uborkapakolás. ugyanúgy csinálod, mint a paradicsomnál.

ezenkívül nagyon jó még az élesztőpakolás. egy dió nagyságú élesztőt összetörsz villával, majd teszel hozzá pár csepp tejet, hogy kenhető massza legyen. csak nagyon kevés tejet tegyél hozzá, különben túl folyós lesz, és le fog folyni az arcodról. ezt felkened az arcodra, majd ha teljesen megszáradt, lemosod.

2009. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szépen koszonom a válazokat.ki is próbálom:D
2009. aug. 7. 10:16
 4/7 anonim válasza:
én nem a szappant meg a cukrot szoktam összekeverni, hanem a testápólót/más hidratáló krémet cukorral. mert úgy sima is lesz az arcom meg puha is a krémtől.
2009. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. dec. 5. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen cukor?
2011. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

méz és cukor -bőrradír

tojásfehérje -pórus összehúzó vagy a jég is jó

szalicilsavas termékek vagy pár szelet alma az arcbőrre

2011. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!