Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kétoldai vállfájdalom 1-1 napig?

Kétoldai vállfájdalom 1-1 napig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előfordul,(bár megfigyeltem,hogy általában akkor ha nem a "saját" ágyamban alszom,de nem mindig!),hogy 1-1 napig egész nap fáj a vállam és a felkarom mindkét oldalon,arra gyanakszom hogy elfekszem őket viszont midnig együtt jelentkezik mindkét oldalon,lehetséges ez? :D Nem valami gyakori,tehát mondjuk 1-2 havonta 1x de eléggé zavaró tud lenni.

2017. márc. 19. 03:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve azt még kihagytam,hogy hason szoktam aludni így eléggé érdekes pózba tudnak keveredni a kezeim,illetve hogy 1-1x sikerül találnom olyan poziciót a kezeimnek/vállamnak ahol nem fáj,így ezért gyanakszom arra amint fentebb írtam.
2017. márc. 19. 03:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen féle vállfájdalom lehet a nyelőcső fájdalma is. A nyelőcső ugyan is nincsen bekötve a szervezet helymeghatározó rendszerébe, ezért érezhetjük máshol a fájdalmat. Ha a fájdalom terjed, a hát és mellkas irányába, de a szív rendben van, akkor ez a magyarázata a fájdalmaknak.
2017. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!