Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Borzalmasan fáj a vállam!...

Borzalmasan fáj a vállam! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Még egy hónappal ezelőtt ugyanígy fájt. Akkor lóbalzsammal es fekete nadálykővel kentem és lenyújtottam naponta. Jobb is lett,el is múlt, de most visszajött és még jobban is fáj. Egyszerűen fogalmam sincs mitől lehet, de már megőrülök tőle, mert aludni alig tudok, csak háton fekve de még úgy is fel kelek. Mélyebb levegő vételnél is iszonyatosan fáj. Mit tudnék tenni?:(

2016. szept. 13. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a csont, vagy az ízület fáj (amin az általad említett krémek csak minimálisan segítenek, ezért nem hiszem), akkor én a hátadra tippelnék, mint bajkeverő. Én is hasonló "állapotban" voltam, csak nekem még a könyökömbe is sugárzott. Valami nehezet emelhettem, ami igazából a lapockámnál cs.szerintett el valamit, de a kis mocsok nem ott fájt, hanem a vállamba és a karomba sugárzott ki. Nekem a párom próbálta meg kimasszírozni, segített is, aztán két nap múlva elfeküdtem valahogy és kezdődött elölről. Gyógymasszőr sokat segíthet (meg egy másik párna vagy matrac vagy valami :D). Ha nem ez lesz a gond, akkor viszont nincs ötletem.
2016. szept. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy csontkovácsot, majd rendberakja a nyakcsigolyáid.
2016. szept. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. A multkor igazabol teljesen elmult,ha most nem fog ugyanugy 2-3 nap alatt akkor biztos megnezetem.
2016. szept. 13. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!