Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ül valaki rendszeresen nagy...

Ül valaki rendszeresen nagy gumilabdán íróasztalnál? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Használ? Jobb tőle bármi is? Nem túl fárasztó? Csak azon ülsz vagy váltogatod székkel? Mennyi ideje használod?

2017. márc. 20. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Az biztos, hogy egy sikeres munkafázis után nem ajánlott elégedetten hátradőlni.
2017. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

régi a kérdés de megválaszolom mert van tapasztalatom.

16 éves koromban porckorongsérv miatt 1 hónapig teljes jobbláb-bénulásom volt, műtve nem volt, magától + fizikótól visszahúzódott. Utána ajánlotta az orvos a labdát. Egész egyetem alatt ezen ültem. Már amikor az asztal mellett ültem persze. Meg persze feküdtem rajt hanyatt. Igaz úsztam is mellette rengeteget. Azóta tünetmentes vagyok, már majdnem 20 éve. Bár jelenleg az irodában nincs lehetőségem labdán ülni, otthon előszeretettel gyakorlatozok vele most is, már persze ha a fiam nem nyúlja le előlem. :)

2017. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!