Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől rángatózik? Félek, hogy...

Mitől rángatózik? Félek, hogy valami komoly?!

Figyelt kérdés
Nagyon szorongós típus vagyok, sokat aggódom a jövőm miatt, ezért pszichológushoz is járok. Tegnap vettem észre, hogy olyan, mintha rángatózna a hasizmom. Nagyon idegesítő, és már fáj is tőle a hasam. Ugyanakkor félek, hogy valami komoly. Lehet a stressz miatt? Terhes nem vagyok.

2017. márc. 20. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy túlkapod.

Akármilyen sz@r is az élet nem érdemel meg annyit senki, hogy az egészséged menjen rá.

Pszichológus nem rossz ötlet, de ne feledd első sorban magad tudod önmagadat gyógyítani. Ha te ezt elfogadod hogy hát ez van és nem fog változni, akkor jöhet gyógyszer, pszichológus, pszichiáter... egyik sem fog tudni segíteni.

A hasadat próbáld meg ellazítani. A hasfaladban lévő izmok rángatózhatnak túlterheltség miatt (az idegállapot le nem kezeltsége mellett). Lehet hogy tesiórán vagy munkahelyen (nem tudom a korod) megerőltetted magad. Pihenj, feküdj, és ne feledd : ülő helyzetben is el tudod lazítani a hasad.

Vigyázz magadra, ez az erőközpontod, és egyszer még egy gyermeket vagy többet fogsz ott kihordani.

A stressz meg elmehet a pics@ba ;)

2017. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors, és hasznos választ!:)
2017. márc. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!