Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet/ lehetett ez az...

Mi lehet/ lehetett ez az érzés? A fáradság miatt lenne?

Figyelt kérdés
Ma reggel mentem hazafelé egy buliból. Kevés folyadékot ittam és keveset aludtam. Egyszercsak állás közbe azt éreztem, hogy nagyon melegem van. Levettem a kabátom. Majd pár másodpercel később ilyen sárga és fekete pöttyöket láttam magam előtt. Éreztem hogy most azonnal le kell ülnöm. Leültem egyből jól lettem. Majd jött a metro fel kellett szálnom és megint ugyan az az érzés. Borzalmas volt. Le kellett megint ülnőm mert csak attól éreztem jobban magam. Most is ezt érzem, hogy nem nagyon bírok mozogni se annyira megeröltető.
2017. márc. 26. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kimerültél és lehet kcisit ki is száradtál. Igyál sok sima vizet, egyél valamit és aludjál.
2017. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!