Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek folyton ilyen...

Mitől lehetek folyton ilyen álmos?

Figyelt kérdés

Teljesen akadályoz már egy csomó mindenben, nem végzek semmi megterhelőt, 20 éves tanuló lány vagyok, de nagyon ramatyul érzem magam amikor lefekszem 10kor és fél7kor kelek, de olyan nyúzottan mintha 3 órát aludtam volna:( Ez a jobbik eset mert van amikor nem is tudok elaludni, volt hogy 2 órába telt!

Mi lehet az oka?:((((


2010. máj. 12. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy vegetativ idegrendszer probléma..,lehet ezért tudsz nehezen elaludni!Az álmosság meg lehet,vitaminhiánytól is,hogy kimerült a szervezeted és a tartalékokat mozgositja...
2010. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is gyakran vaygok álmos! Különösen a munkahelyemen a kora délutáni órákban! Állva eltudnék aludni! Szerintem sokszor a levegő teszi.
2010. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint kevés idebenn a friss levegő. Oxigénhiáy miatt is lehetünk álmosak.
2010. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah,melóhelyen én is,főleg ebéd után...,én is állva el tudnék olyankor aludni:D
2010. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás is okoz napközbeni álmosságot.
2010. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és csináltass általános vérvételt. Sok mindentől lehet a fáradékonyság, de ha lány vagy, a vashiány a legvalószínűbb.
2010. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van:s
2010. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!