Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehetek folyton éhes?...

Mitől lehetek folyton éhes? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mostanában két napja egyszerűen alig tudom visszafolytani az ehetnékem,folyton csak enni akarok leginkább édességeket.Elviekben soványabb vagyok,vagyis pont 15%-al kevesebb a súlyom,mint az ideális(magasság-110)súlyom lenne.De eddig sose ettem sokat max oylan 1400 kcalt,most meg örülök ha biciklizéssel együtt 1500-ön belül maradok.Mitől lehet ez?Növök?És hogy szüntethetném meg az éhségérzetet(azon kívül h eszem :D)?
2011. aug. 13. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Pusztán kiéheztetted magad... nézz jobban utána a dolgoknak, próbálj jobban kalkulálni a kcalokkal. Foglald el magad valamivel, ne csak az evésre koncentrálj.
2011. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:

"De eddig sose ettem sokat max oylan 1400 kcalt,most meg örülök ha biciklizéssel együtt 1500-ön belül maradok"


kizárt hogy az egész napos igényed ÉS a biciklizés EGYÜTT 1500 kcal lenne. hacsak nem fekszel egész nap, ágyba kapod a kaját és 10 percet tekersz. ezesetben elnézést...


minőségi, lassan felszívódó kajákat kéne enni, naponta 5 étkezéssel. nem hiszem hogy éhes lennél akkor.

2011. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magas GI-s eteleket eszel.
2011. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Hiába eszel, a sejtjeid éheznek, mert a sok salakanyag nem engedi bejutni a sejtekbe a hasznos anyagokat.


2. Valami lelki pótlék is lehet a túlzott falás.

V-mire szükséged van lelki síkon, és így tudod önérvényesíteni magad, mert abba, hogy mennyit eszel senki sem szólhat bele. (Pótcselekvés is lehet ez.)


Szép napot neked!

2011. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!