Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 2 csaj akik nagyon tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 csaj akik nagyon tetszenek nekem! és énis tetszem nekik! Az eggyikkel barátok vagyunk, a másikkal pedig még egy szót sem váltottam, de folyton bámul! Mit tegyek? 2-be nem lehetek szerelmes!

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem azt választod, amelyiket már valamennyire ismered! Lehet a másik nem is olyan, mint elképzelted, aztán jön a pofára esés. Vagy válaszd azt, amelyiknek nagyobb melle van. :D De ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.
2011. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amper Géza ***** válasza:
Megnyugtatlak úgyis egy 3. fog összejönni. Mindig így van!
2011. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezd el megismerni először a második csajt, és ha ő jobban bejön, akkor őt válaszd, ha pedig bunkó, akkor az elsőt. De amúgy is, melyikőjük jön be neked jobban? Azt gondolom, hogy te az elsőbe nem is vagy szerelmes, mert akkor tudnál választani, nem érdekelne a 2.csaj, de úgy látom, hogy inkább a 2.-at akarod (de lehet, hogy rosszul gondolom). Mind1, a lényeg: ismerd meg mind2 csajt és úgy válassz! Ha pedig egyiknek sem jön be a "belsője", akkor keress mást! :) Remélem segítettem valamit. Szia:)
2011. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!