Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobb oldali, szemkörnyéki...

~Gold'Y# kérdése:

Jobb oldali, szemkörnyéki tompa fejfájás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak a jobb oldalon, körülbelül 4 napja. erősödik hogyha koncentrálok arra, hogy mikor jön. Mivel pánikbeteg vagyok, attól tartok, hogy ez valami komoly betegség, és valahányszor, ha elkezd fájni, mindig pánikolok.

Lehet amiatt van, hogy sokat számítógépezek? De akkor nem mindkét szememnél lenne?



#szem #fejfájás #tompa fejfájás #szemkörnyék.
2017. ápr. 1. 12:30
 1/2 Nereida3 ***** válasza:
Egyoldali tompa fájdalom migrén jele leginkább. Nekem is úgy fájt. Gépezés erősítheti, de nem az a kiváltó ok. Nekem akkor múlt el, mikor nem idegeskedtem annyit. Aludj sokat és igyál rengeteg vizet. Sokféleképp kijöhet a migrén, így is, de kísérheti erősebb fájdalom, hányinger, vagy fénylátás (mintha belevilágítanának a szemedbe, de nem fáj a fejed). A kimerültség az, ami miatt leginkább előjött nekem. Ne pánikolj, nem vészes.
2017. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Anyukámnak ugyanez van. Sajnos nagyon savas, és a menstruációjával együtt mindig hányik. Ez az első tünete. Cataflamot szokott bevenni. 16/L
2017. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!