Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevettem egy multivitamint...

Bevettem egy multivitamint egy egy ket percig pici rosszullet fogott el Attol lehet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vehetek be vitaminos tablettát éhgyomorra, mert erős hányingerem lesz. Tini korom óta. Ha üres gyomorra vetted be, simán lehet
2017. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem a cinktablettával van ez, napszaktól függetlenül, nem is tudtam szedni emiatt, azóta is ott áll. :S

Valamelyik B vitamin származéknak van még ilyen hatása "túladagolás" esetén, fejből nem tudom hirtelen melyik - és a multivitaminokban ezek általában benne vannak.

Van, akinek segít az, ha nem éhgyomorra vagy nem reggel bogyózik, másnak semmi. Sajnos ezt csak kitapasztalni tudod, univerzális megoldás nincs.

2017. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek is igaza van, nem ér a lepontozás.
2017. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!