Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kínos kérdés, de belemehetett?

Kínos kérdés, de belemehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap ahogy fürödtem észrevettem, hogy valami apró szúrós mintha kavics darabka lenne a vízben, macskát tartok, és úgy gondoltam macskaalom darabka...és ez előfordult már máskor is fürdés közben, pedig mindig kimosom előtte a kádat. Mikor elfekszem a vízben, sokszor bemegy a hüvelyembe a víz.. de most miután felültem vettem csak észre a vízben egy ilyen kis darabkát. Vajon belemehetett a hüvelyembe? Hipochonder vagyok, szóval nem tudom nem e csak emiatt de utána kis szúró érzést is éreztem bent, ami mára teljesen elmúlt. Párom szexelni akart azóta velem, de én így nem mertem. Mit csináljak? Belemehetett egyáltalán?

2017. ápr. 8. 17:24
 1/1 anonim válasza:
Hát mi honnan tudhatnánk hogy bele ment-e a likba?
2017. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!