Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett ez a hirtelen...

Mi lehetett ez a hirtelen szédülés ülve?

Figyelt kérdés
Épp gépeltem, amikor hirtelen, de csak egy lökésre mintha hogy úgy mondjam, oldalra fordultak volna a szemeim, majd vissza. Az egész egy tizedmásodpercig tartott, de így is majdnem kiestem a székből, úgy kellett megfognom az asztalt. Soha nem volt még ilyen, túlsúlyosnak túlsúlyos vagyok, de más problémám nincs.
2017. ápr. 12. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok túlsúlyos, de nálam is volt hasonló, és egy kolléganőmnél is.

Én nem voltam kivizsgáláson, de a kolléganőm igen, neki feltettek 24 órás vérnyomásmérőt is, de nem találtak nála semmit.

Nem tudom mi okozhatja. Én úgy vettem észre, hogyha nagyon koncentráltam valamin a képernyőn, akkor fordult elő legtöbbször, meg kellett kapaszkodnom nekem is az asztalban, mert úgy éreztem, hogy nagyon szédülök, de csak egy pár másodpercig.

Gondoltam vérnyomásra is, nekem alapból magas szokott lenni, lehet érdemes megnézetni.

2017. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!