Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A magány ellen van valamilyen...

A magány ellen van valamilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel állandóan rosszkedvű vagyok néha ideges is nemtok rendesen a munkámra koncentrálni

21f


2010. máj. 13. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

utazz

vegyél kutyát

tartsál társat

járj klubbokba

hobby művészkedj

sportolj

2010. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

leszarom tabletta:D


de viccen kívül teljesen jó amit az első írt.nem szabad elhagyi magad,járj minden felé és jobb lesz

2010. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdésnek chat szerintem, ott megismerhetsz emberekeket, akikkel pl találkozhatsz.
2010. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az érzést szeretném valahogy "eltüntetni" az életemen nemtok változtatni
2010. máj. 13. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele

17/L

2010. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kutya! Nagyon pozitivan megváltoztatja az életed! -Persze ha felelősségteljesen tudsz róla gondoskodni, csak akkor!!!
2010. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
találkozz velem és elmúlik :P
2010. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ez nem társkereső

bár köszönöm az eddigi válaszokat

2010. máj. 15. 23:06
 9/9 anonim ***** válasza:
A magány ellen nem gyógyszer kell, az ellen ki kell mozdulni még ha nehezedre esik is. Én is egyedül vagyok, legtöbször a munkahelyemen is, otthon is. Szerencsémre szeretek egyedül lenni,de mindig lefoglalom valamivel magamat, néha elmegyek a barátnőimmel szinházba, moziba, vagy beülünk egy sütire. Aztán egyszer-kétszer egy évben elmegyünk kirándulni olyan 2-3 naposra, az nem kerül sokba, járok énekkarra, hétközben meg vasárnap templomba is. Bibliát olvasok, a hit dolgaival foglalkozom, ez nagyon sokat segit abban hogy ne legyek magányos, olvasok egyéb könyveket is, vagy a számitógépen foglalom el magamat. És már husss el is tünt a magány. Volt egy ismerősöm aki 50 éves fejjel tánciskolába járt, megtanult mindenféle táncot, ez sem rossz, ismerősöket szerzett ezáltal is. VAgy mostmár jön a jó idő, ha szeretel fürdőbe járni menj el, ott is lehet olyan társakat találni, akivel jól el lehet beszélgetni.
2010. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!