Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 34 éves nő vagyok, pár hónapja...

34 éves nő vagyok, pár hónapja szédülök, iszonyat fáradtnak érzem magam folyamatosan, nem tudok reggel felkelni, nem tudom ellátni a munkám. Mit mondjak az ügyfeleknek? El fogom veszíteni őket.

Figyelt kérdés

Kicsinált a barátom, már órákat kések mindenhonnét, orvoshoz sincs erőm elmenni, mert rossz a kocsim is. Teljesen összeomlottam.

A barátom a kollégám is volt egyben, két napja elköltözött, de arra se volt képes hogy segítsen palástolni az ügyfelek előtt h kikészültem (inkább ő akart "beszélni" amit nem tud (tuskó a modora, pedig értelmes)), közben olyan munkát csinálok ami folyamatos, tehát ha abbahagyom keresnek más vállalkozót.Igy is más folyamatosan tologatom a talákozókat és stresszelek miattuk, hogy ezt megunják. Az a baj, hogy "szezonban vagyunk" és most emeltem árakat is, néha olyan szarul vagyok, hogy alig bírok beszélni. Azóta van ez az állapot, mióta a szüleimhez kellett visszaköltöznünk időlegesen...

Ez az egész vagy pszichés, vagy a gerincem miatt van, vagy mindkettő.. A legfurább, hogy ha megiszok egy -két kávét se lesz jobb, ugyan olyan. Lehet szívprobléma? A vérnyomásom normális de a pulzusom alacsony. Képtelen vagyok bármi munkába belekezdeni, csak nézek ki a fejemből.



2017. ápr. 16. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy pszichés vagy sem azt mi sajnos nem tudjuk megmondani, el kéne menned orvoshoz kivizsgáltatni magad. Bár nem vagyok orvos de a TSH-d érdemes lenne megnézetni, én pajzsmirigy alulműködés miatt voltam ugyanilyen extrém fáradékony.
2017. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez "egy szép kis" depresszió.Nincs barátnő, valaki, aki melletted tudna lenni, aki átsegítene ezen a nehéz helyzeten?
2017. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sírd ki magad ha még nem tetted. Hidd el segít, stresszt, feszültséget is oldja!
2017. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

TSH-t valóban érdemes megnézni.. ha az rendben van akkor a stressz miatt van.


a stressz kihat a gyomorra a gyomor kihat a bolygóidegre az meg kihat az agyra

2017. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A mai napom is rettemetes volt.

Le ase zuhanyoztam, úgy érzem nem látok normálisan, úgy érzem, szédülök, kóválygok a lakásban, néha lefekszek- felkelek, a bal oldalam zsibbad kicsit (szét vannak amúgy a csigolyáim a munkától). Sokszor úgy érzem, a villanykapcsolót sincs erőm felkepcsolni, lett volna egy rövid munkám de nem mentem .

A volt párommal 1 évig voltunk együtt, szerintem pszichopata volt, a végén folyamatosan szidott, még külön albérketben voltunk, ha valami nem tetszett neki, totál kikészített idegileg, azt mondta szét vagyok esve, menjek pszichiáterhez, szedjek gyógyszert. Egy rokonom szerint ha már az autóm se érdekel nagyon nagy a baj.... Legutóbb mikor dolgoztam, munka közben úgy éreztem teljesen begolyóztam, nem tudtam felidézni mit csináltam fél órával azelőtt, elhagytam a fonalat munka közben.

2017. ápr. 16. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez már orvos kell, szerintem. Aludd ki magad! Pihenj! Tornázz, mozogj valamit, vagy csak sétálj a természetben! Persze egy jó barátnő, aki meghallgat, jó lenne.
2017. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kidobtam a szociopata/pszichopata barmot!!! Kihívtam rá a mentőket és a rendőrséget, mert már azzal próbált terrorizálni h öngyilkos lesz (volt olyan időszak amikor azzal hogy megöl).

Még meg akarta magyarázni a rendőrnek, hogy ő nem mondott semmit, engem vigyenek el, mert begolyóztam. Nagyon kellett figyelnem, hogy mit mondok ott... (bevitték a Kútvölgyi pszichiátriára, de 4 nap után elengedték) Most az egész munka az én nyakamba szakadt, méghozzá autó nélkül még nehezebb. A folyamatos szidással, fenyítéssel és terrorizálással tett tönkre teljesen, a végén kitalálta h mukor vele vagyok kapcsoljam ki a mobilom. Amúgy ugyan olyan szarul vagyok még, bár már naponta dolgozom(de csak déltől).. Az ügyfelek szerint nyúzott fejem van, azt hiszik a sok munkától...

2017. ápr. 30. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogyan alakultak azóta a dolgok? Már nem szédülsz, nem vagy annyira fáradt? Tudsz rendesen dolgozni?
2021. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!