Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Xanax sr 0,5? Tapasztalatok...

Xanax sr 0,5? Tapasztalatok érdekelnek, googli-t Én is ismerem!

Figyelt kérdés
Évek óta szédülök, a járásom bizonytalan és vannak olyan durva szédüléseim hogy összerogyok és rettenetesen remegek,a szívem majd kiugrik a helyéről. Voltam többször is orvosnál, de nem foglalkozott velem :( Most kaptam Xanax sr 0,5 tablettát, amit napi 2-szer kell bevennem. Még mindig szédülök, és nagyon nagyon! álmos és gyenge vagyok. Ez a xanax-tól lehet? Normális ez így, fog javulni?
2017. ápr. 16. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, ki írt fel neked erre xanaxot? Nem volt magánál, az biztos. A xanax egy nyugtató, teljesen leszedál azér vagy ilyen álmos és gyenge. Neked semmi szükséged erre a gyógyszerre, ki kellett volna vizsgálnia, vérvételre küldenie. Mondjuk nem csodálkozok, rengeteg ilyen szar orvos van
2017. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azért*
2017. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Háziorvos írta fel, de semmi javulás. Igaz még csak 5 napja szedem. Nem vagyok vele tisztába hogy mennyi idő alatt kéne hatnia (ha egyáltalán hat) Csak már évek óta ez van és egyre rosszabb :( Már nem tudom mit kéne tennem
2017. ápr. 17. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
A tűneteid hasonlítanak a pánikrohamhoz. A xanax paánikbetegségre jó, de nem a legjobb megoldás, az az antidepresszáns. Én a kettőt együtt szedem, de még nem vagyok jobban, mert az antidepresszáns több hét míg hatni kezd.
2017. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És Te mióta szeded hogy még nem hat? Rajtam már akkor félelem és idegesség van ha tudom hogy ki kell mennem a lakásból :( Ha csak hetek múlva kezd el hatni akkor már belebolondulok ebbe az egészbe! Évek óta nyelem az orvosok semmittevését, ha most se jutunk semmire se akkor nem tudom mit kéne már tennem. Van két pici gyerekem és egyre kevesebb dolgot tudok velük megcsinálni :'( A háziorvos mai állapotom szerint pánikbetegség, de nem biztos benne.
2017. ápr. 18. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
De van is valami okod a pánikbetegségre? Stressz, vagy valami?
2017. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából felgyűlt bennem a sok-sok negatív dolog. Még a gyerekvállalás előtt rengeteg barátom volt, amint megszületett a pici Ők szép lassan elkezdtek fogyatkozni. Most már egy sincs, nincs kivel beszélgetnem. És szerintem ez a legnagyobb gond. A családom pedig.....Velük aztán tényleg semmit nem lehet megbeszélni. Szerintük mindenki oldja meg a saját baját, ne a másikat "fárassza" vele. Ha elkezdek valamiről beszélni olyan mintha ott se lennék. Más témát dobnak fel, meg se hallják amit mondok. Most is elmondtam hogy ezzel küzdök évek óta és már nem látok belőle kiutat, de még csak annyit se mondtak hogy bú vagy bá
2017. ápr. 19. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A xanax rögtön hat.

Mivel én antidepresszáns mellé szedem így a xanax hatásából nem sok mindent éreztem, csak álmos lettem tőle. Szerintem menj el egy pszichiáterhez mert az antidepresszáns kezelné a legjobban a tüneteidet. Másrészt pszichológushoz is el kéne menned.

2017. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem a háziorvoshoz kéne ezzel menni hanem pszichiáterhez ahogy az előző is írta mert ez valóban szorongás miatt van. A xanax pedig tényleg azonnal hat, de ha ennyire legyengít lehet elég lenne először 1 aztán ha hozzászoktál lehet emelni. De a szédülés az valami más miatt lehet, a vérnyomásod rendben van?
2017. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom mindig alacsony volt, most viszont az eddigihez képest magas. Az orvos nem mondott rá semmit, akkor se mikor megjegyeztem hogy nem ennyi szokott lenni. Majd méregetem itthon mert van hogy olyan gyengének érzem magam hogy alig bírok a lábamon maradni, mikor viszont épp rosszul vagyok akkor úgy ver a szívem hogy szinte kiugrik a helyéről. Végigjárok mindent. Köszi a tanácsokat, megfogadom őket. És legalább kicsit tartottátok bennem a lelket
2017. ápr. 29. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!