Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus (bakteriális) proszta...

Krónikus (bakteriális) prosztatagyulladással kapcsolatos gyógyulási tapasztalatok érdekelnek! Milyen módszerrel, módszerekkel, illetve kinél jártatok sikerrel? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Az én történetem: 24 éves vagyok, 22 éves koromban kaphattam el valamit, szexuális úton. 10 hónap volt, mire rájöttek mi a gond, mert a merevedési zavaron kívül más tünetem addig nem volt. Majd góctalanítás: mandulaműtét, fogtömés, fogkőtlenítés. Átmeneti javulások, 4 hetes antibiotikum-kúrák megszakításokkal. Fokozatosan romló tendencia, majd orvosváltás.


Most új orvosom van, akivel az elején nagyon jól indult minden, azt hittem, meggyógyultam. Most a korábbi merevedési panaszok mellett, égő húgycső, maró, csípő, vizelési érzés, combra kisugárzó fájdalom, néha deréktáji fájdalom, nehéz székletürítés. Nincs étvágyam, alig tudok enni, aludni, teljesen felőröl az egész. Közben megismerkedtem egy csodás lánnyal, nővel, aki kitart mellettem és mindenben támogat. Nagyon szeretném boldoggá tenni. Mi a kiút? Kérlek segítsetek!



2016. jún. 20. 15:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:

Kiegészítésként még annyit, hogy célzott antibiotikum-kezelés volt elvileg. Érzékenységvizsgálat alapján kaptam antibiotikumot, de amikor már elkezdett hatni, abbahagyatták velem a szedését. Állítólag 6-12 hetes kúrákat kell tolni, most azt csinálom, de állandóan befertőződöm kívülről, akármennyire is óvatos vagyok. Kerülöm a vizes helyeket, volt, hogy onnan kaptam egy kellemes baktériumot..., a barátnőmmel is védekezünk, ennek ellenére már úgyis sikerült bekapni valószínű valamilyen kórokozókat, az antibiotikummal legyengített immunrendszer miatt. :( Elnézést a részletességért, de hátha tanulságos lehet másnak is a történet.


Kíváncsian várom a sorstársak tapasztalatait. Hogyan találtátok meg a kiútat a hálózat csapdájából?

2016. jún. 20. 16:01
 2/51 anonim ***** válasza:

A szexben ez nem okoz gondot,illetve csak neked,mert a vége akár kellemetlen is lehet.A betegséget nőnek nem lehet tovább adni .

Nálad viszont komoly vizsgálatokat kell elvégezni .Lehet hogy baktériumot hamar megtalálják,és akkor rá a gyógyszert is .De ha a vizsgálatokat ismételgetni kell,nem szeretnélek elszomorítani,de évekig is eltarthat .Sok mulik az orvoson is ,hogy áll melléd .

Nem kell ehhez szexelni,bárhol a szervezetedbe kerülhet,aztán a prosztatában megtelepszik.A véráram is oda viheti .Sok esetben a baktérium csak ugy el van nyugalomban,majd aktivizálja magát .Ezért nehéz gyógyitani is .Gyógyszer hatására is tünetmentessé válik a beteg,de tovább kell szedni még pár hétig .

Kezdetben a gyógyszerből is nagy dózisokat kell szedni,lökés szeren kell hatni baktériumokra .De ezt a doki is elmondja mindig .

Nem elhanyagolható a kisvirágú füzike tea napi fogyasztása.Sok doki esküszik a hatékonyságára.Már tablettában is kapható .

2016. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

Nemrég egy urológus prof. előadását hallgattam erről,a rádióban hangzott .

Példaként 1 betegét hozta fel,akit már hosszú éveken keresztül kezelt.Mindig kiújult a betegség.Már feladni készült,mikor a 10 év vége felé megtalálták a kórokozót .

Nagyon makacs betegség az ilyen,mondta .

Nálad ne így legyen,mielőbbi végleges gyógyulást kívánok .

2 voltam .

2016. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ.


Góctalanítás már volt, vagyis még egy fogam most gyökérkezelésre vár, azon kívül másról nem tudok, ami fenntarthatná a gyulladást.


A merevedési problémákon potencianövelő segít, ezt az orvos is mondta, hogy sajnos a potenciaproblémák szervi és pszichés okokra is vezethetőek vissza a gyulladás kapcsán.


Igen, valóban, a gyakpori tenyésztgetések az első orvossal nem vezettek jó eredményre, ez igaz. Az új, aki a téma magyar szakértője a hetekig-hónapokig tartó célzott kezelésben hisz, a panaszok és a gyulladásra utaló sejtek ondóból történő eltűnéséig.


Akikkel beszéltem a rendelésén azok is arról számoltak be, hogy a mintából kitenyészett baktériumok állandóan változnak a spermájukban. Pár hónapos történettől kezdve már sok mindenről hallottam sajnos, de ez nyilván egyénfüggő is.

2016. jún. 20. 16:15
 5/51 A kérdező kommentje:
2-es válaszaló: Te magad is átélted ennek a betegségnek a "gyönyörét" :( ?
2016. jún. 20. 16:21
 6/51 anonim ***** válasza:
Milyen baktériumot mutatott ki a mikrobiológiai vizsgálat?
2016. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Először Enterococcus Faecalis 10^5, majd társult hozzá Pseudomonas Aeruginosa 10^5. Mostanában visszatérően Enterococcus Faecalis 10^3 vagy 10^4-en csíraszámmal tenyészik ki. Anális szex nem volt, mielőtt esetleg bárki megkérdezné. A normális szexualitás híve vagyok :)
2016. jún. 20. 16:28
 8/51 anonim ***** válasza:
Az E.faecalisról tudni kell, hogy egy nagyon agresszív baktérium, és nagyon nehezen lehet kiírtani. Nemrég valaki feltett egy kérdést (lehet, hogy Te volt az?) prosztatagyulladással kapcsolatban. Neki is azt ajánlottam, hogy szedjen 10 napig emelt dózisban Grape Vital cseppet, mert az 100%-ban pusztítja az E.Faecalist (és még párszáz más baktériumot).
2016. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Kedves Vienetta! Nem, nem én voltam az.


Igen tudom, általában két antibiotikum együttes adásával lehet eredményesen kezelni, amelyek felszívódnak a hugyúti területeken is.


Emelt dózis alatt mit értesz?


Neked is volt már ilyen jellegű betegséged vagy más esetben vált be a grape fruit mag kivonat?

2016. jún. 20. 16:37
 10/51 anonim ***** válasza:
73%

Én nő vagyok, de engem is E.Faecalissal kezeltek, méghozzá eredménytelenül. 1,5 évig összesen 9 antibiotikumot, és még ennél is több egyéb gyógyszert kellett bevennem. Összességében a 1,5 év végére nemhogy semmi nem változott, de a sok antibiotikum kezdték kicsinálni a szervezetem, és jöttek a jobbnál jobb mellékhatások.

Nagynehezen végül találtam egy olyan oldalt, ahol egy férfi ugyanolyan panaszokat írt le, mint Te is. A Grape Vital cseppet ajánlották neki (de csak azt, mert a piacon lévő többi "grapefruitmag kivonat" csak szintetikus hulladék, nincs benne hatóanyag). Kipróbáltam,mivel nálam is ugyanezeket a bacikat mutatták ki. 10 nap alatt úgy rendebetett, amire 1,5 év alatt egyetlen gyógyszer sem volt képes!

2016. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!