Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, ha gyakran 30-40...

Normális, ha gyakran 30-40 perceket infraszaunázom?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, de egyszerűen kell vagy 20 perc, hogy az előmelegítetlen házi kabinban elkezdjen melegem lenni. Szeretem feszegetni a határaimat és sokáig bírni, sokat izzadni, aztán utána hideg vízbe menni.
2017. ápr. 16. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, kb 10-15 perc míg bemelegszik
2017. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Olvasd el, hátha leszoksz róla.

2017. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ehhez most mit kéne szólnom? Talán azt, hogy "úristen, ez a szaunázás sokkal veszélyesebb, mint gondoltam, soha többet nem megyek!"? Először is, alap, hogy minden szaunában van vészcsengő. Másodszor, nem írták ugyan, de szinte biztos vagyok benne, hogy ez nem infraszauna. Az infraszauna 45-50 fokon működik, abba meg nem szoktak belehalni. Igazán túlhevülni finn szaunában lehet. Amúgy meg, beragadt az ajtó. Máshol is meg lehet így halni, pl. ennyi erővel tiltsuk be a kocsikat, mert sok hülye szülő bennhagyja a csecsemőjét, és az túlhevül, vagy a lifteket, mert oda is be lehet ragadni. Azonkívül az infrakabinokban rendszerint időzítő van, az enyémben pl. egy orogram 30 percig tart, úgyhogy még ha beragadnék is (és nem tudnám kitörni az ajtót a zsanérból, ami azért nem lenne lehetetlen) se sülnék meg.
2017. ápr. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!