Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naponta általában egyszer van...

Naponta általában egyszer van székletem, de akkor 20-30 perceket a WC-n ülök mert úgy érzem hogy még lehet hogy kell. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez nagyon sok idő reggel mert sokszor emiatt kések el majdnem az iskolából. Máskor meg hirtelen rám jön a hasmenés akár napi többször.
2015. dec. 26. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A hasmenéses dolgot én sem értem, de én is sokat ülök reggel a WC-n, direkt ezért kelek korábban.

Viszont, ha gyakori hasmenésed van, ezért kéne orvossal beszélni.

2015. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Volt kollégám naponta, alkalmanként 40-50 percet trónol.
2015. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit kell annyit ücsörögni? Vszeg a nyomástól van egy szép aranyered, amitől érezheted úgy, hogy még kéne...

Kinyomod, megtörlöd és kész, max. 10 perc.

2015. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel igyál meg egy nagy pohár (2-3 dl) nem hideg gyümölcslevet, csinálj 30 guggolást, és pár perc múlva megjön az ihlet. Told ki, töröld meg a fenekedet, és menj ki a WC-ről. Ne ülj a budin tovább, csak azért, mert lehet hogy maradt még benned... Kezd el tisztálkodni, mosakodni, fésülködni. Reggelizz meg. Ha megint rádjön az inger, ülj le másodjára is és told ki. De a két székletürítés közti időszakot ne a WC-n ülve töltsd.
2015. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem a válaszokat, tudom, hogy a kérdezőt érintik.

De én kimondottan szeretek NYUGODTAN wc-zni, ameddig tart, tart. Legyen 5 perc, vagy 20, de akkor is megadom a módját. Ha már a toaletten sem lehet nyugodt az ember, akkor kérdezem jogosan: Hol?

Kicsi újság olvasás, merengés a dolgokon.

2015. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én abszulút egyetértek a buddhistákkal, akik azt mondják, hogy légy jelen a cselekedeteidben. Ha eszel, egyél. És az evésre figyelj. Ha könyvet olvasol, könyvet olvassál.

Én például egy kényelmes fotelben szeretek olvasgatni, és nem a budin. De hát ízlések és pofonok különbözőek...

2015. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, a wc-n ha 20 percig üldögél az ember, kicsit unalmas tud lenni. Nem tudok állandóan az ingerrel foglalkozni, sőt nem is akarok. Miközben szépen kicsusszan, eltöltöm az időt valami hasznossal (olvasás).
2015. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!