Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fontos! Hogyan legyek beteg...

Fontos! Hogyan legyek beteg meg ma, esetleg holnap reggelre?

Figyelt kérdés

Tele van a szám herpesszel anya nem értené meg hogy így nem szeretnek holnap menni es muszáj valamit kitalálnom, amuykam reggel 5 előtt megy dolgozni addigra kene valami

Ja es Légyszi ne írjatok olyat hogy mar most beteg vagyok. Szerintem nektek is volt mar ilyen vagy hasonló. Kérlek csak normális válaszokat írjatok.



2017. ápr. 18. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem sosem volt herpeszem, sokaktól hallottam, hogy belázasodnak tőle, illetve émelyegnek, levertek.
2017. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En sajnos nem ilyen vagyok
2017. ápr. 18. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Hasmenést, hasfájást bármikor be lehet kamuzni, mert a kutya nem ellenőrzi le. Még 1-2 hányást is be lehet kamuzni, ha nem olyan anyukád van aki áll fölötted a wc-n is, tehát ha bemész öklendezni és kihallatszik, az már valami.

Nem támogatom a lógást, de szerintem ez egy érthető indok.

2017. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok logos, nem is szeretek hiányozni mert utálok pótolni meg lemaradni egy ket tantargybol

Hasmenest kb mivel tudok csinálni? Azért hogy legyen egy kis látszat is :D

2017. ápr. 18. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmivel. Ha a hasmenésnek látszatja van az már igénytelenség. Csak legyél bágyadt, elesett, kedvetlen. Lógj ki wc-re 15-20 percenként. Pillanatok alatt fel fog tűnni, hogy "baj van", és akkor mondod, hogy hányingered van és megy a hasad, ennyi.

Reggel 5-ig azért tartsd a látszatot. A legtöbb ilyen

hasmenéses vírus amúgy is 1-2 nap alatt lemegy, szóval az se feltűnő, ha másnapra már kezdesz jobban lenni.

2017. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
kávé tejföllel, savanyúságot (uborka, savanyú káposzta) rá, mellé egy kis csoki, kakaó, alma-banán-kiwi, ketchupos melegszendviccsel. én még egy-két tojásból készült zsíros szalonnás rántottát is ennék mellé kenyér nélkül. ha ez bejön, tényleg iszonyú sz*rul leszel :D
2017. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huh ez undi:D de köszi szépen :):DD
2017. ápr. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!