Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Hogyan legyek beteg...

Mrs.hutch kérdése:

Segítség! Hogyan legyek beteg holnap reggelre? (Nagyon ciki, de szükségem van a válaszokra! )

Figyelt kérdés
Szóval az a baj, hogy tudom, teljesen abnormális, de szívből gyűlölöm a táborokat. Nagyon el vagyok keseredve, mert holnap már indulunk is, és én nem akarom végigsírni (igen, végigsírni, mert általában teljesen kétségbeesek az ilyen kirándulásoktól) azt a 3 napot amíg az erdő közepén össze leszek zárva az osztállyal. Igazából szerintem elég mélyre süllyedtem, hogy itt kérek segoítséget. Anyum szerint muszáj mennem, mert egyszerűen fel kell nőnöm ehez. De én erre nem állok készen. A narancslé+tej bevállik? Eddig ezt találtam ami szerintem reális... Kréta, vagy sós kávé már kiesett. Előre is köszönöm a válaszokat. 13/L

#betegség #tábor #tej és narancslé
2015. nov. 2. 18:53
 1/9 anonim válasza:
39%
nem szukseges tenyleg megbetegedj. Eleg ha azt mondod szuleidnek h faj a hasad, a torkod, fejed stb,de nem egyszerubb azt mondani hogy nincs kedved menni?
2015. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan inkább fosol, mint hogy elmenj arra a 3 napra? Nem tartok szentbeszédet arról, hogy ez életed legszebb időszaka , használd ki, szerezz barátokat, mert ez nem mindenkinél van így. De lesznek az életben ettől sokkal rosszabb helyzetek, amik alól viszont nem tudod kihúzni magad. Jobb, ha ehhez hozzáedződsz, és nem huszonévesen esel pofára.
2015. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A narancsleves tejet hagyjad mert csak megfosat, rakd a forró víz alá a hőmérőt vidd fel 38 körülire és mutasd meg anyudnak. :D
2015. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors válaszokat! Igen, tudom, most kéne hozzászoknom a dologhoz meg minden. Még én magam sem értem, mi bajom van. Ez olyan... Nem tudom én egyszerűen ilyen vagyok nem tudok hozzászokni a dologhoz. A szuüleim meg azt mondják, hogy ha rosszul érzem magam (tényleg megbetegszem, ugyanis most is kapar egy kicsit a torkom) akkor ertem jonnének, de... Én kétségbe vagyok esve az első perctől és.. Nem tudom mit csinalja! Sajnálom, ha butaságolat beszélek de ez van, nem tudok mit valtoztatni. Megegyszer koszi a valaszokat! (Hatalmas fake-et meg nem akarok eljatszani, mert azert nagyon lelkiismeret furdalasom lenne)
2015. nov. 2. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne csinálj ilyet, kérlek. Mondd azt, hogy nem akarsz menni. Elráncigálni egy táborra senki sem fog.
2015. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De elfognak. :( ez angol nyelvvizsga előkészítő tábor. Muszáj, és az egyetlen mód, hogy megmeneküljek az a betegség
2015. nov. 2. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Akkor immitálj hasmenést. De még ma kezdd el, 5 percenként rohanj a vécére! És természetesen reggel is! :)
2015. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jaanemtudokbelepnixd válasza:
81%

Hát tudok pár dolgot


Hányás:Dugd le az ujjad a torkodon amíg nem hánysz. Ezt 2 3 alkalommal egy nap.


Megfázas, tüdőgyulladás:Fürödj 15 20 percig hideg vízben utána tusolj vele és moss hajat is. Ne törölközz meg ne száríts hajat.


Torokgyulladás:Köszörüld a torkod meg köhögj hogy fájjon. Nézze meg a szülőd de előtte te hogy piros e a torkod. Ha igen akkor sztem orvos. De ha ad torokra cukrot akkor köpd ki amikor nem látja vagy másik cukrot egyél.

2019. dec. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha sátorozós táborba mennék. De ha nem akarsz itt a válasz: Alvás előtt vizezd be a zoknidat nagyon hideg vízzel tedd be a fagyasztóba 15 percre vedd ki és húzd fel és úgy aludj el de a lábad be takard be. Holnapra garantált a láz.
2020. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!