Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van, akinek a füle nem bírja...

Van, akinek a füle nem bírja a fülhallgatót?

Figyelt kérdés

Azaz nem tudsz zenét vagy rádiót hallgatni fülhallgatón keresztül. Nekem könnyen megfájdul tőle a fülem.

Van olyan, hogy mégis muszáj használni? Hogy oldod meg a problémát?



2017. ápr. 19. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Többféle fej- és fülhallgató van, ilyenkor ki kell próbálni, melyik jön be.


Fülbe tett fülhallgató: ezek azok, amiket telefonokhoz adnak, mint pl.:

[link]


A másik véglet a fület befedő fejhallgatók:

[link]


Köztes megoldás a szivacsos kis fejhallgató, mint ez:

[link]

Ezek nem nyomják annyira a fület és jobban tud levegőzni is alatta.

2017. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem ilyen "agybadugósat", van rajta egy szilikon, tehát a fülem nem is érintkezik a műanyaggal. A szimpla fülesek mindig nyomták a fülem, ami belülről kisebb, mint az átlagos.

Vagy vehetsz fejhallgatót.

Ha a füled "belülről" fájdul meg, tehát nem azért, mert nyomja a műanyag, az szerintem nem normális. Én kb. napi három-négy órát hallgatok halk zenét fülessel, néha arra is alszok el, de sosem fájt még tőle a fülem.

2017. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mindig fájdul meg tőle, de néha igen. Olyan is van, hogy nyomja az eszköz, pláne, ha fekve használom, de most nem erre gondoltam. Hanem arra, amikor maga a hang zavar. De ez is inkább a bedugósnál jelentkezik. Vélhetően tényleg nem egészséges. De én amúgy sem szeretem a hangos zenét.
2017. ápr. 19. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!