Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Régóta tartó minden napi fej...

Szántór kérdése:

Régóta tartó minden napi fej fájások?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb 2 éve majdnem minden áldott nap fáj a fejem van hogy napi 2-3 alkalommal is ritka ha nem fáj de megesik voltam vele több orvosnál is természet gyogyász azt mondta elvan deformálódva egy csigolyám . Klinikán azt mondták semmi bajom hova tudnák fordulni vagy röntgen mr vagy valami fej vizsgálat amin bele látnak hova forduljak Válaszokat elöre is köszönöm

2017. ápr. 22. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
És a klinikán nem csináltattak egy MR-t? Milyen klinika olt ez? Menj neurológushoz, ennyi ideje tartó fejfájásra MR vizsgálat kell. Csigolya is lehet, nézesd meg egy manuálterapeutával.
2017. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem 10 éve fáj, mégsem küldtek el MR-re illetve neurologushoz, így kénytelen voltam magánhoz menni. Szóval igen van olyan, hogy nem küldik el az embert kivizsgálásra.

Ajánlom, hogy próbáld meg újból, ha nem küldenek tovább marad a magán 😟

2017. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom , hogy az ajánlott minimum folyadékmennyiséget beviszed-e naponta a szervezetedbe. Hallottam egy olyat, hogy valakinek, amikor több vizet küldött le, rögtön rendeződött, és elmúlt a hosszú ideje tartó fejfájása. Ez csak tipp.
2017. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!