Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhességnél rendszer...

35 hetes terhességnél rendszertelen fájások, hányás, hasmenés és három napja tartó láz? Ti elmennétek vele az ügyeletre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 35 hetes kismama vagyok, ez lesz a harmadik császármetszésem. 3. napja van lázam, a gyógyszer lehúzza pár órára, de aztán újra vissza jön. Teljesen elvagyok gyengülve, de olyan szinten, hogy ma még enni sem ettem, felkelni is nehezemre esik. Éjszaka már fájdogált a hasam, reggelre rendszertelen fájásaim lettek, elég erősek. 3x ment a hasam 1x hánytam és maradtak a rendszertelen fájások. Ti elmennétek az ügyeletre? Attól félek, hogy mire odaérünk, elmúlik és akkor hülyének néznek?

2015. máj. 17. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék.
2015. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább a védőnőt, orvosodat hívd fel!
2015. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal nyomás az ügyeletre!
2015. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmennek bizony!
2015. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ausztriában élünk, itt sajnos nincs védőnő, sem fogadott orvos, csak az ügyelet az egyetlen lehetőség. A kórház kb 40 km-re van tőlünk , ahol van nőgyógyászati ügyelet. Attol tartok, mire odaérünk elmúlna, vagy potyára mennénk.. Bár ha elmúlna örülnék neki..
2015. máj. 17. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj hogy ezt mondom, de én inkább azért aggódnék, nehogy otthon szüljek, illetve hogy ne tegyen kárt a magzatomban a napokon át tartó láz. De nyilván nem vagyunk egyformák.
2015. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel az ügyeletes korhazat, és kérdezd meg, hogy mit tanácsolnak.
2015. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!